Про це королівська персона особисто сказала онуку.

Нещодавно 93-річна королева Єлизавета II зустрілася зі своїм 35-річним онуком принцом Гаррі, який минулого тижня прилетів до Великобританії, у Віндзорський замок, щоб остаточно все прояснити, перш ніж він офіційно перестане бути старшим членом королівської родини. За повідомленнями інсайдерів, їхні переговори тривали протягом чотирьох годин і завершилися на дуже позитивній ноті. Королева сказала онукові, що він завжди буде улюбленим у Великобританії і його поверненню на батьківщину завжди будуть раді, інформує Ukr.Media.

У королеви вперше за останній час з’явилася можливість поговорити з Гаррі наодинці і дізнатися про його плани. Це була спокійна обстановка, і вони обидва могли висловлювати свою думку.

Інсайдер додав, що королева дуже засмучена рішенням герцогів Сассекських переїхати в Північну Америку і хотіла б частіше бачити свого десятимісячного правнука Арчі, однак вона це рішення прийняла і змирилася з ним.

“Проте вона також хотіла дати зрозуміти, що їх угода буде працювати тільки в тому випадку, якщо вони не будуть використовувати свій королівський статус і намагатися “нажитися”, — ось чому вона не дозволила їм використовувати слово “королівський” для свого фонду”, — додало джерело.

Тим не менш титули “Його/Її Високість” Меган і Гаррі за собою зберегли, правда, після 31 березня використовувати їх вони не зможуть.

Королева також сказала онукові, що він з 38-річною Меган Маркл і їх сином в будь-який момент можуть повернутися до Великобританії, де їх приймуть з розпростертими обіймами.

Вперше після оголошення про складання з себе королівських повноважень Меган і Гаррі зустрінуться з королівською родиною наступного тижня — 9 березня вони з’являться на службі у Вестмінстерському абатстві з нагоди Дня Співдружності. В Англію герцогиня Сассекська прилетить одна — свого сина вона залишить у Ванкувері на піклування нянь. І це, за чутками, не сподобалося членам королівської сім’ї. По-перше, тому, що через це доведеться забезпечувати посилену охорону на територіях і Канади і Великобританії, а по-друге, через те, що Єлизавета II не зустрінеться з Арчі, якого і так бачила останній раз аж чотири місяці тому.

  Топ-10 подій 19 вересня на Bookforum 28