Як позбавитися від негативу у родині сьогодні?

Православні християни 4 травня згадують святого мученика Прокла. Дата за народним календарем називається ляльник або день Прокла, інформує Ukr.Media.

Ким був святий Прокл?

Жив Прокл в III-IV століттях, був переконаним прихильником християнської віри, за яку його було піддано мученицькій смерті. Прокла та інших ув’язнених поставили в центрі арени, і пустили туди розлючених диких звірів.

Але тварини замість того, щоб розтерзати християн, навіть не підійшли до них. Тоді імператор Діоклетіан оскаженів від люті і наказав відрубати мученикам голови.

Які на цей день існують традиції і обряди?

Давня слов’янська назва цього дня — ляльник. Дівчата 4 травня свої найкрасивіші сарафани одягали і приймалися водити хороводи. Так вони плекали («лялили») теплу весняну погоду.

У день Прокла цілителі і знахарі проводили ритуали для захисту сім’ї від негативної енергії, яка найчастіше проявляється скандалами, самотністю і життєвими неприємностями.

Сьогодні захистіть свій будинок від нечисті

Наші предки в день Прокла проклинали нечисту силу, яка так і норовить землю чорними хмарами огорнути, і не дати крізь них пробитися сонячному світлу і теплу.

Обряд виконували сільські знахарі. Виходили вони за околицю, ставали обличчям до заходу (адже там згідно з повір’ями Сатана живе) і голосно говорили спеціальні прокляття.

Так що і ви не пропустіть сьогоднішній день, щоб захистити свої оселі від усього лихого — чаклунів і ворогів, заздрісників і недоброзичливців, зурочень, наклепів і псування.

Як зрозуміти, що в будинку присутній негатив?

Про те, що у вашому помешканні є негативна енергетика, можна судити за наступними характерними ознаками:

• Часто у родині конфліктують і сваряться домочадці.

• У будинку ви виявили чужу річ, яка потрапила сюди незрозумілим чином.

  "Як тебе не любити": Кличко разом зі Шварценеггером привітали киян з Днем міста

• Члени сім’ї страждають безсонням.

• Виникає незрозуміле почуття, коли хочеться якомога більше часу проводити поза домом.

• Кімнатні квіти не ростуть, загнивають, в’януть.

• Домашні тварини метушаться, а часом поводяться агресивно.

• Ви начебто і в домашніх стінах знаходитесь, але все одно постійно тривожитеся, турбуєтеся, знесилені.

Як зрозуміти, що в будинку присутнє псування?

Для цього є два простих способи.

Щоб провести перший метод, вам потрібна церковна свічка. Запаліть її і обійдіть по периметру всі кімнати в будинку.

Якщо полум’я горить спокійно і рівно, значить, у вашій оселі обстановка здорова. Про те, що в будинку є псування, свідчить віск, який швидко капає і сильне копчення свічки.

Другий ритуал проводять з використанням освяченої солі. Поставте на плиту сковорідку, гарненько її прогрійте і пересипте сіль. Вогонь зробіть маленький і прожарюйте її півгодини, постійно помішуйте.

Якщо сіль потемніла (навіть почорніла) і видає тріск, значить, на ваш будинок явно навели порчу. Якщо ж вона просто жовтенька стала, значить, немає приводів для занепокоєння, в оселі все благополучно.

Захищаємося від негативу

1. Завжди тримайте будинок в ідеальному порядку і чистоті. Обов’язково раз на тиждень проводьте генеральне прибирання. Бруд — це відмінний провідник негативної енергії.

2. Над входом в будинок закріпіть осикову гілку. Вона надійно вбереже житло від негативу і чорних магів.

3. Зберіть і висушіть будяк, дубову кору, пижмо, чистотіл і заповніть ними невеликі тканинні мішечки. Закріпіть їх над входом в будинок і підсобні приміщення (сараї, пташники, підвали).

4. Відмінним ефектом володіє обкурювання житла. Дим від сушеного звіробою, лаванди, полину, чистотілу або від ладану не дасть наблизитися до вашої оселі нечистим силам. Обкурюючи ретельно весь будинок, кожен куточок.

  Стартує онлайн-фестиваль баварських комедій. Що показують?

5. Найпотужнішу очисну силу має освячена сіль. Це надійний захист від будь-якого негативу і напастей, вона буде вбирати в себе все погане. Раз на місяць насипайте її на порозі будинку, і по всіх кутах кімнат. По закінченні місяця зберіть сіль з допомогою віника і совка, а коли сонце зайде, закопайте її у безлюдному місці на вулиці.

Погодні прикмети на 4 травня

  • Належить погана затяжна погода, якщо в день Прокла мрячить дрібний дощик.
  • Якщо до 4 травня полетів пух з тополь, значить, можна вже садити огірки.