Актуальні новини

Трамп вимагає позбавити Пулітцерівської премії авторів матеріалів про втручання РФ у вибори США

Американський президент Дональд Трамп вимагає видання The Washington Post та The New York Times відмовитись від Пулітцерівської премії за матеріали про втручання Росії у вибори президента США у 2016 році.
Таку заяву він зробив після того, як проти його експомічника Майкла Флінна закрили кримінальну справу, інформує hromadske із посиланням на The Washington Times.
«Вони не журналісти, а шахраї. Усі журналісти (які працювали над розслідування про втручання РФ — ред.) мають повернути Пулітцерівську премію, тому що вони помилились. Пулітцерівський комітет або будь-хто інший, хто вручає призи, будуть зганьблені, якщо вони не заберуть премії назад», — сказав Трамп.
Напередодні Міністерство юстиції США попросило суд закрити кримінальну справу проти колишнього радника президента Дональда Трампа Майкла Флінна.
Флінн був одним із перших посадовців, щодо яких велося розслідування у справі про можливу змову між Росією і кампанією Трампа у 2016 році.
У 2017 році Флінн визнав, що попри те, що не мав поноважень, обговорював телефоном із тодішніми послом Росії у США Сергієм Кисляком санкції проти РФ. Після Флінн визнав, що надав неправдиві свідчення про цю розмову.
Washington Post та The New York Time отримали Пулітцерівську премію у 2018 році за публікації про російське втручання у вибори президента США 2016 року.

  Оновлену експозицію з шедеврами європейських художників відкрили у Львівській галереї мистецтв

Залишити відповідь