Ці зірки виросли в бідній родині і здавалося б, про великі гроші вони могли тільки мріяти, але все змінилося з приходом популярності. З нетрищ до Голлівуду.

Дивлячись на нинішніх зірок, насилу можна повірити, що не всі з них народилися із золотою ложкою в роті. Виявляється, деякі з них росли в досить бідних сім’ях, але змогли досягти успіху в своїй справі, інформує Ukr.Media.

Сара Джессіка Паркер

Це зараз може скластися відчуття, що Сара Джессіка Паркер була успішною з самого дитинства. Однак майбутня зірка росла в бідній родині, де було вісім дітей. Батька Сара не пам’ятає, але вітчим працював водієм вантажівки і отримував маленьку платню. З віком актриса почала більше працювати, а справжній успіх їй приніс серіал “Секс у Великому Місті”.

Настасья Самбурська

Зірка кіно Настасья Самбурська зізнавалася шанувальникам, що виросла в бідній родині. Батька посадили у в’язницю, коли Настасьє було всього п’ять років, а матері доводилося працювати на декількох роботах, щоб прогодувати дітей. За словами Самбурської, їй навіть іноді доводилося йти взимку до школи в легкому взутті, тому що у них не було грошей на зимове.

Після школи Настасья працювала на трьох роботах, щоб оплатити своє навчання. Незважаючи на всі перешкоди на шляху до успіху, вона все-таки змогла стати відомою і багатою.

Леонардо Ді Капріо

Поки Леонардо Ді Капріо був підлітком, йому доводилося працювати в декількох місцях, щоб прогодувати себе і маму. Тоді вони жили в одному з неблагополучних районів Лос-Анджелеса. Леонардо навіть довелося кинути старшу школу на той час, поки у нього були зйомки і кастинги, щоб заробити трохи грошей.

Христина Асмус

Актриса Христина Асмус не приховує свого походження: вона народилася в багатодітній родині, а в дитинстві їм всім доводилося жити в комуналці. Артистка майже завжди доношувала одяг за старшими сестрами і мріяла про краще життя. Незважаючи на те, що їй не вдалося вступити до театрального училища з першого разу, вона все-таки змогла втілити мрії в реальність.

  22 серпня — Матвій Змієсос: історія, традиції та прикмети свята