Актуальні новини

Цьогоріч усі заходи ювілейного фестивалю Jazz Bez будуть безкоштовними

Із 4 по 6 грудня фестиваль Jazz Bez відбудеться у 4 містах України та польському Перемишлі. Цьогорічний фестиваль стане вже 20-им. Цього разу джазовий фестиваль буде повністю безкоштовним і відбуватиметься на відкритому майданчику.

@media (max-width: 640px) { #mobileBrandingPlace1510827 { padding-bottom: 56.21%; z-index: 9; } .simple_marketplace_news_list #mobileBranding1510827{ margin: 0!important; } }

У Львові фестиваль відбудеться на відкритій локації – Ennio Event Square, що на вул. Джерельній. У Львові будуть два концертні дні – 5 та 6 грудня, а також дні навчання та знайомства із джазовою музикою для школярів і студентів. 4 грудня у культурно-мистецькому центрі «Супутник», що на Левандівці, відбудеться відкритий урок джазу, а ввечері в Cafe jazz club в проїзді Крива Липа Львівська школа джазу організовує концерт виконавців, які народилися та виросли за час існування фестивалю. 5 грудня, у суботу, для студентів Львівської національної музичної академії проведуть майстер-клас гри на гітарі Ігор Закус та польські викладачі Марек і Мацєй Кадзєли.

Програма фестивалю у Львові

Через пандемію коронавірусу не обійшлося й без неприємностей. Деякі музиканти були змушені відмовитися від участі у фестивалі. Зокрема Анна-Марія Йопек, яка мала стати хедлайнером, не змогла приїхати через хворобу своїх музикантів. Організаторам довелося скоротити програму і перелік міст. Але попри це шанувальники джазу почують музикантів із України, Польщі, Ізраїлю, Данії та Нігерії.

«Двадцятий і живий! Під таким гаслом ми зібрали усі сили і можливості, аби не зрадити традиціям. Попри смуток 2020 року, попри труднощі і обмеження з приводу карантину організовуємо ювілейний 20-ий фестиваль, як символ переможної сили музики і людей культури», – повідомили організатори.

Також фестиваль пройде у Києві, Тернополі, Рівному та польському Перемишлі. Окрім того, усі охочі зможуть насолоджуватися джазом завдяки онлайн-трансляції.

  Історія кохання Карла Лагерфельда: все життя модельєр зберігав вірність померлому 30 років тому від СНІДу коханому

Нагадаємо, минулого року фестиваль Jazz Bez вперше відбувся без свого засновника Маркіяна Іващишина, який помер у травні 2019 року.

Більше інформації про фестиваль – за посиланням.

Залишити відповідь