Над фільмом вже почалася робота.

Про легендарну Вітні Х’юстон вже знімали документальні фільми: «Уїтні: я Можу бути собою?» Ніка Брумфілда і «Уїтні» Кевіна МакДональда. Тепер історія великої співачки отримає своє втілення в повнометражному біографічному фільмі, інформує Ukr.Media.

Картина під назвою I Wanna Dance With Somebody — на честь однієї з найбільш знаменитих пісень Вітні — буде знята Стелою Мегі («Біла ворона», «Дорослі», «Весь цей світ») і спродюсована Клайвом Девіс, а партнером у розробці виступить Whitney Houston Estate. Сценарієм стрічки займеться Ентоні МакКартен, який написав сюжет «Богемної рапсодії» — байопіка про Фредді Мерькьюрі.

Враховуючи весь мій особистий та професійний досвід роботи з Вітні з її юнацьких років до трагічної передчасної смерті, я зрозумів, що повну історію Вітні Х’юстон ще не розповіли. І я такий радий, що Ентоні МакКартен погодився створити музичний сценарій без рамок і заборон. Він нарешті розкриє всю Вітні, чий вокальний геній вплинув на світ, в той час як вона боролася зі своїми внутрішніми демонами.

– заявив Клайв Девіс.