Ольга Фреймут висловилася про зовнішність старшої дочки. Хіба можна судити незавершений шедевр?

Телеведуча Ольга Фреймут у себе на сторінці в соціальній мережі Instagram, найчастіше, ділиться роликами з порадами з етикету. Нерідко ці ролики стають предметом хейта з боку підписників. Рідше Фреймут публікує свої фото, ще рідше — фотографії своїх дітей. Нещодавно Ольга вирішила поділитися з підписниками знімком зі своєю старшою донькою Златою. У публікації телеведуча висловилася з приводу її зовнішності і зовнішності підлітків в цілому, інформує Ukr.Media.

Ольга зазначила, що зовнішність підлітків — ніби незавершений шедевр. “Кажуть, Підлітки некрасиві. Але вони є твором мистецтва, яке ще не завершено. Трохи часу, і автор закінчить його і покаже публіці. Тоді потрібно буде визнати, що помилилися в некрасивості тінейджерів. Хіба можна судити по незакінченому шедевру?”,- пише Фреймут у публікації.

Зараз Златі Мітчелл п’ятнадцять років, і вона практично не схожа на свою зоряну маму. Дівчина любить кежуал стиль, танцює хіп-хоп і пробує себе в моделюванні одягу. Багато висловилися на підтримку Ольги і Злати, але знайшлися і ті, хто розкритикував зовнішність дівчини. До слова, роблять користувачі це часто, кажучи про те, що Злата виглядає набагато старше свого віку.

Ольга Фреймут висловилася про зовнішність старшої дочки. Хіба можна судити незавершений шедевр?