Актуальні новини

У 2019 році Disney випустить 11 фільмів

Ось вони всі.

І всі їх варто подивитися!

У 2018 році Disney зібрав у прокаті понад 7 мільярдів доларів. В цьому році завдяки чотирьом очікуваним сиквелам і рімейкам трьох улюблених анімаційних класичних творів, тільки половина фільмів Діснея вже може принести мінімум 1 мільярд доларів, інформує .

У Disney так багато потенційних хітів на руках, що студія цілком може побити рекорд всіх касових зборів на одну кіностудію за один рік.

Ось 11 фільмів Діснея, про які ви будете говорити протягом 2019 року:

«Капітан Марвел»

Дата виходу: 8 березня.

«Капітан Марвел» з Брі Ларсон у головній ролі. Верс, надпотужна жінка, прокидається на технологічно просунутій інопланетній планеті, але не може позбавитися від думки, що вона може бути звідкись ще.

«Дамбо»

Дата виходу: 29 березня.

Рімейк анімаційного фільму 1941 року розповідає про молодого слона Джамбо-молодшого, якого висміюють з-за його величезних вух і прізвиська Дамбо.

«Пінгвіни»

Дата виходу: 17 квітня (День Землі)

Історія пінгвіна на ім'я Стів, який шукає партнера для створення сім'ї в Антарктиці.

«Месники: ендшпіль»

Дата виходу: 26 квітня.

Продовження «Месників: Війна Нескінченності». Дія фільму розгортається через п'ять років після подій попереднього фільму. Фото зі знімального майданчика натякають, що в справі замішані подорожі в часі, за допомогою яких Месники зможуть відродити жертв Таноса і перемогти божевільного титана.

«Аладдін»

Дата виходу: 24 травня.

Рімейк диснеївської класики про підлітка без гроша, який закохується в принцесу Аграби, Жасмін. Все міняється, коли він знаходить чарівну лампу з чарівним джином, який виконує три бажання.

«Історія іграшок 4»

Дата виходу: 21 червня.

Вуді та інші іграшки вітають нових друзів, які з'являються в кімнаті свого нового власника. Серед них є вилка, яка наполягає, що вона не іграшка.

  Старша донька Бейонсе подорослішала і змінилася до невпізнання

«Король Лев»

Дата виходу: 19 липня.

Сімба думає повернутися додому і зайняти місце короля, оскільки диктаторське керівництво його дядька Скара загрожує його землі.

«Артеміс Фаул»

Дата виходу: 9 серпня.

12-річний геній Артеміс Фаул виявляється віч-на-віч з расою фей, які можуть мати якийсь стосунок до таємничого зникнення його батька.

«Малефисента: Пані Зла»

Дата виходу: 18 жовтня.

Сіквел продовжить досліджувати складні відносини між рогатої феєю і майбутньою королевою, оскільки вони формують нові альянси і стикаються з новими супротивниками в їх боротьбі за захист маврів і магічних сил".

«Фрозен 2»

Дата виходу: 22 листопада.

Поки не відомо, про що конкретно продовження, але на нього покладають великі надії. Перший фільм побив всі рекорди, ставши найкасовішим анімаційним фільмом в історії, і продовження має всі складові першого фільму, щоб повторити його успіх.

«Зоряні війни: Епізод IX»

Дата виходу: 20 грудня.

Дісней і Лукасфілм ще не випустили офіційний синопсис для дев'ятого фільму "Зоряні війни", але ми знаємо, що він стане кульмінацією сюжетної лінії Скайуокера.

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

Залишити відповідь