Актуальні новини

У Білорусі заблокували сайт найстарішої газети країни

У ніч з 28 на 29 серпня білоруська влада заблокувала доступ до сайту «Наша ніва» — найстарішої газети країни білоруською мовою. Також заблокований опозиційне медіа Naviny.by.

Про це опозиційному виданню Tut.by підтвердив провайдер та повідомили самі медіа, інформує hromadske.
Як повідомив провайдер, доступ до сайтів заблокували ввечері п’ятниці 28 серпня через рішення Міністерства інформації на підставі закону «Про засоби масової інформації». Чому саме заблокували — невідомо.
Видання повідомляють, що доступ заблокований на території Білорусі, але нам також не вдалося потрапити на сайт «Нашої ніви» чи Naviny.
Медіа продовжують працювати та публікують новини у своїх телеграм-каналах.
Так, 21 серпня Міністерство інформації заблокувало доступ до понад опозиційних 80 сайтів. Тоді неможливо було потрапити на сайт білоруського «Радіо Свобода», The Village Білорусь, наших партнерів «Euroradio», на сайт експретендентів на посаду президента Білорусі Валерія Цепкало та Віктора Бабарико тощо.
До того ж у день виборів, 9 серпня, та декілька днів після у Білорусі погано працював інтернет. У країні не могли потрапити на опозиційні веб-сайти та месенджери. Влада повідомляла про іноземні хакерські атаки, але чи дійсно це так — невідомо.

  Олена Зеленська взяла участь в щорічному обіді перших леді в ООН

Залишити відповідь