Пост в Інстаграм Пугачової перелякав її фанатів.

Фанати Алли Пугачової хапаються за серце через пост в її Інстаграм. У ньому йдеться про смерть, але хто саме помер, зрозуміли не всі. Шанувальники обурюються і вимагають в наступний раз уточнювати, інформує .

У Інстаграм Алли Пугачової цієї середи з'явилося зображення свічки на чорному тлі, яким в мережі часто підкріпляють сумні повідомлення самого різного змісту. Під фото стоїть короткий підпис: «Прощай, Алла».

Пост присвячений fashion-директорові Цуму Алли Вербер, яка померла напередодні в Італії. Мабуть, автор публікації вважав, що все й так зрозуміло, але не тут-то було. Багато шанувальники Пугачової прийшли в жах.

  • Я трохи сам не помер
  • Хто такий пост виклав… У мене подих перехопило…
  • Жах, аж трохи інфаркт не вхопив! Алла Вербер, безумовно, втрата, царство небесне! Але краще було уточнити прізвище в пості, а то ще пів країни в лікарню потрапить з переляку!

Деякі навіть вирішили, що адміністратори аккаунта свідомо ввели шанувальників в оману заради піару.

  • Коли адмін дебіл і заради того, щоб шанувальників накрутити, виставив такий дебільний пост, не уточнивши, що померла Алла Вербер.

Деякі відразу кинулися на сторінку до чоловіка співачки Максима Галкіна, а інші — до його попередника Філіпа Кіркорова. Це виявилося не таким вже й поганим рішенням, оскільки в обох останні публікації теж присвячені Аллі Вербер, тільки вони більш розгорнуті та зрозумілі, ніж у Пугачової.

Про смерть 61-річної Вербер, яка довго боролася з раком, написали багато хто. Її називали однією з найвпливовіших фігур у fashion-індустрії. Вербер працювала з Dolce & Gabbana та Loro Piana, а також була віце-президентом компанії Mercury, яка займається продажем предметів розкоші. У 2003 році журнал Time включив її в список 500 найвпливовіших жінок у світі моди.

  А хто це в нас такий у масці?