Актуальні новини

У Кам’янському поліція розслідує підпал редакції опозиційної газети “Событие”

Подія трапилася після того, як після робочого дня співробітники видання залишили редакцію. В результаті підпалу було знищено меблі та частково оргтехніку.
«Через кілька хвилин після того, як останній працівник залишив приміщення, невідомі увірвалися всередину, облили двері якоюсь легкозаймистою речовиною і залишили редакцію. Після загоряння стався вибух, у результаті чого більшість меблів обгоріли або просто закоптилися настільки, що відновленню не підлягають. Частково постраждала й техніка, але вся інформаційна база все ж збереглася», — розповідає в коментарі НСЖУ головний редактор газети Олена Міхолажина.
Зараз співробітники редакції дають свідчення правоохоронцям. Вони відзначають, що газета «Событие» часто критикує роботу місцевої влади. Зокрема, велика увага приділяється розподілу бюджетних коштів, а також діяльності бізнес-структур у сфері ЖКГ. Тому пожежа у певному сенсі є закономірною подією, вважають журналісти. В редакції не виключають також, що до підпалу міг бути причетний один із підприємців, про роботу якого публікували гострі матеріали.
Слід зазначити, що за останні півтора року це вже п’ята пожежа в Кам’янському, в якій гине майно журналістів. До цього двічі горіли автівки головних редакторів, була спроба підпалити гараж. Поліція відкрила провадження через пожежу в редакції газети «Событие» за частиною 2 статті 347-1 КК України («Умисне знищення або пошкодження майна журналіста, вчинені шляхом підпалу, вибуху або іншим суспільно небезпечним способом»).
Вадим РИЖКОВ, «День», Дніпро

  Різ Візерспун продемонструвала наймодніше смарагдове худі на весну 2021

Залишити відповідь