Актуальні новини

У Кам’янському поліція розслідує підпал редакції опозиційної газети “Событие”

Подія трапилася після того, як після робочого дня співробітники видання залишили редакцію. В результаті підпалу було знищено меблі та частково оргтехніку.
«Через кілька хвилин після того, як останній працівник залишив приміщення, невідомі увірвалися всередину, облили двері якоюсь легкозаймистою речовиною і залишили редакцію. Після загоряння стався вибух, у результаті чого більшість меблів обгоріли або просто закоптилися настільки, що відновленню не підлягають. Частково постраждала й техніка, але вся інформаційна база все ж збереглася», — розповідає в коментарі НСЖУ головний редактор газети Олена Міхолажина.
Зараз співробітники редакції дають свідчення правоохоронцям. Вони відзначають, що газета «Событие» часто критикує роботу місцевої влади. Зокрема, велика увага приділяється розподілу бюджетних коштів, а також діяльності бізнес-структур у сфері ЖКГ. Тому пожежа у певному сенсі є закономірною подією, вважають журналісти. В редакції не виключають також, що до підпалу міг бути причетний один із підприємців, про роботу якого публікували гострі матеріали.
Слід зазначити, що за останні півтора року це вже п’ята пожежа в Кам’янському, в якій гине майно журналістів. До цього двічі горіли автівки головних редакторів, була спроба підпалити гараж. Поліція відкрила провадження через пожежу в редакції газети «Событие» за частиною 2 статті 347-1 КК України («Умисне знищення або пошкодження майна журналіста, вчинені шляхом підпалу, вибуху або іншим суспільно небезпечним способом»).
Вадим РИЖКОВ, «День», Дніпро

  Вуличним музикантам в Івано-Франківську заборонили співати російською

Залишити відповідь