Актуальні новини

Нацрада продовжила ліцензію телеканалу “Інтер”

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення після обговорення продовжила на засіданні 11 липня ліцензію телеканалу “Інтер”. Про це повідомляє Укрінформ.
Голова Національної ради Юрій Артеменко запропонував проголосувати за проект рішення – продовжити строк дії ліцензії на мовлення. І члени Нацради її проголосували.
Водночас він запросив керівництво телеканалу на наступне засідання, яке планується на наступний вівторок. Артеменко зазначив, що зазвичай на розгляд питання запрошують уповноваженого представника, але на важливі питання має приходити перша особа.
“За вами є особлива увага Національної ради. Ми будемо моніторити – регулярно, постійно – ваш телеканал і вживати всіх заходів для того, щоб зупинити можливе розпалювання ворожнечі”, – підкреслила заступник голови Нацради Уляна Фещук.
Нагадаємо, 11 травня Нацрада з питань телебачення і радіомовлення призначила позапланову перевірку телеканалу “Інтер” у зв’язку трансляцією 9 травня концерту “Победа. Одна на всех”, в якому були виявлені ознаки пропаганди та розпалювання ворожнечі.
21 червня Нацрада вчетверте за останній місяць не змогла провести засідання у зв’язку з відсутністю кворуму. У порядку денному засідання 21 червня стояли питання щодо результатів перевірок телеканалів, зокрема “1+1” й “Інтеру”, що були призначені у зв’язку з показом в ефірі фільмів з російськими акторами, які підтримують військову агресію РФ та заперечують територіальну цілісність України.
27 червня близько 20 активістів всеукраїнської мережі “Вільні люди” пікетували приміщення Нацради у зв’язку з можливим продовженням цифрової ліцензії телеканалу “Інтер”, яке було внесене у порядок денний засідання регулятора.

  Він занадто малий! — Єлизавета II суворо заборонила Меган Маркл показувати сина на балконі Букінгемського палацу

Залишити відповідь