Хлопець не раз намагався довести свою спорідненість зі знаменитим артистом.

З'явилися сенсаційні новини з життя легендарного артиста Хуліо Іглесіаса. Так, стало відомо про те, що у нього з'явився ще один син, позашлюбний.

43-річному жителю Валенсії Хав'єру Санчесу вдалося довести те, що він є сином відомого співака Хуліо Іглесіаса. Цікаво, що це не перша спроба чоловіка довести свою спорідненість зі знаменитістю, інформує .

Бувши підлітком, можливий позашлюбний син артиста висував позов, щоб довести спорідненість із зіркою і навіть виграв його. Але після апеляції на перегляд справи вона була закрита. У 2017 році іспанець знову подав до суду на визнання батьківства, вже маючи підтвердження аналізів ДНК-тесту.

Чоловік народився в 1976 році від зв'язку з португальською танцівницею Марією Едіте Сантос. У той час Іглесіас був у шлюбі з журналісткою і моделлю Ісабель Прейслер.

Правда, Хуліо Іглесіас не здається і незабаром його представники подадуть оскарження рішення.

Нагадаємо, що у Хуліо Іглесіаса є 8 дітей. Троє з них з'явилися в шлюбі з моделлю Ісабель Прейслер, на якій артист був одружений з 1971 по 1979 рік. Ще п'ятьох дітей народила йому модель Міранда Рейнсбургер.