Актуальні новини

У Кропивницькому відбулася акція на підтримку регіональної філії Суспільного телебачення

В акції, ініційованій колективом філії, взяли участь журналісти, громадські діячі, волонтери, депутати, кропивничани-шанувальники місцевого телебачення. Тримаючи в руках плакати з написами «5 років реформи Суспільного без Суспільного», «Я за власний регіональний контент Суспільного», «Ні інформаційній капітуляції», кожен мав змогу висловити свої аргументи на захист регіонального мовника.

За словами журналістки UA:Кропивницький Олени Горобець, яка очолила Комітет з порятунку філії, на противагу децентралізації і розвитку локальних медіа, центральне керівництво пропонує обмежити місцеве мовлення до години на добу для телевізійних програм і півтори години для радіо. Таким чином з ефіру зникне ранкове шоу «Ранкова кава» та низка аналітичних програм, а частина колективу опиниться під загрозою звільнення. Працівники UA:Кропивницький упевнені, що зменшення обсягів мовлення незалежного телебачення несуть загрозу національній безпеці країни.

 «Ми не проти Суспільного, ми за те, щоб не скорочувати години мовлення на локальному телебаченні. Ми прагнемо діалогу і хочемо, щоб нас почули», – звернулася Олена Горобець до присутніх.

Кропивницький став дев’ятим містом, де відбулася акція на підтримку регіональних філій Суспільного телебачення.
Інна ТІЛЬНОВА, м.Кропивницький
Фото Ігоря Крушеницького

  Пластика обличчя: Никитюк змінила зовнішність на фото — якою хоче бути зірка

Залишити відповідь