Актуальні новини

У Києві відбулась урочиста прем’єра мелодрами “Ми є Ми поруч” Романа Балаяна

7 липня в столичному кінотеатрі «Оскар» (ТРЦ «Гулівер») відбувся допрем’єрний показ фільму «Ми є Ми поруч» від метра українського кінематографа режисера Романа Балаяна.
Показ представили кінокритик Андрій Алферов і творча група стрічки: режисер Роман Балаян, актор Ахтем Сеітаблаєв  та акторка Катерина Молчанова.
Гостями прем’єрного показу стали: акторка Ада Роговцева, актори Юрій Кулініч, Володимир Гурін, кінорежисери Олег Сенцов, Наріман Алієв, телеведучий В’ячеслав Соломка, телеведучий і продюсер Ігор Кондратюк, засновник проєкту Ukraїner Богдан Логвиненко, екс-віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко, кінокритик Алік Шпилюк, заступник голови Національної спілки кінематографістів України Сергій Тримбач та інші.
«Ми є Ми поруч» – перший фільм Романа Балаяна після майже 12-річної творчої перерви, а також його перша українськомовна стрічка.
Картина розповідає про раптову зустріч хірурга та загадкової дівчини, яка перевертає їхні життя та наповнює їх глибокими почуттями. Вони стають сенсом одне для одного та готові боротися за своє щастя проти всього світу.
Головні ролі у стрічці виконали Ахтем Сеітаблаєв («Додому», «Інший Франко», «Хайтарма») та Катерина Молчанова («Гуцулка Ксеня», «Моя бабуся Фані Каплан», «Рівень чорного»).
Українська прем’єра фільму відбулася на Київському міжнародному кінофестивалі «Молодість» у 2020 році. Стрічка також представляла Україну в основному Міжнародному конкурсі Варшавського кінофестивалю 2020.
Роман Балаян – видатний український режисер вірменського походження, творець славнозвісних фільмів «Польоти уві сні та наяву», «Бірюк» та «Райські птахи», народний артист України та член Національної академії мистецтв України. У 2020 році митець отримав нагороду «Золотий Дюк» Одеського міжнародного кінофестивалю за внесок у кіномистецтво. Також за внесок у розвиток українського кінематографа Роман Балаян був нагороджений «Золотою Дзиґою» у 2021 році.
Продюсерка фільму – Іванна Дядюра. Виробництво компанії «Ідас Інтернешнл Філм» за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України. У прокат стрічку випускає компанія «Артхаус Трафік» за підтримки Державного агентства України з питань кіно.
«Ми є Ми поруч» вийде в український кінопрокат 8 липня 2021 року.
У київських кінотеатрах пройде серія спеціальних показів за участі творчої групи з Q&A після: 11 липня в кінотеатрі «Жовтень», 15 липня в KINO42, 16 липня в кінотеатрі «Ліра». Детальна інформація та квитки – на сайтах кінотеатрів.

  Українські діджеї ARTBAT виступлять на всесвітньому фестивалі Coachella 2022

Залишити відповідь