Актуальні новини

У Лондоні помер відомий львівський меценат Гері Боумен

У Лондоні у віці 68 років помер англійський бізнесмен українського походження, почесний президент Федерації спортивного покеру України, відомий львівський меценат Гері Боумен.

@media (max-width: 640px) {
#mobileBrandingPlace1510540 {
padding-bottom: 56.21%;
z-index: 9;
}

.simple_marketplace_news_list #mobileBranding1510540{
margin: 0!important;
}
}

«З превеликим сумом повідомляєм, що не стало чуйної людини, активного благодійника-мецената і просто чудової людини Гері Боумена (Романа Оленича), який упокоївся цими днями в Лондоні», – йдеться у повідомленні, поширеному в п’ятницю, 13 листопада, на сторінці Мистецької галереї Гері Боумена у Facebook.

Причина смерті бізнесмена не вказується.

Англійський бізнесмен українського походження Гері Боумен був відомим благодійником в Україні, зокрема, у Львові. У 1996 році він пожертвував мільйон доларів для олімпійської збірної України, яка дебютувала самостійною командою на літніх Олімпійських іграх в Атланті. З 2005 року він проживав у Львові та займався громадською і благодійною діяльністю. У 2008 році на бізнесмена було вчинено замах.

Гері Боумен був ініціатором створення однойменного благодійного фонду у Львові, який опікувався дітьми з особливими потребами. При фонді діяла художня галерея для популяризації досягнень українських та іноземних майстрів сучасного мистецтва. Окрім українських авторів, тут виставляли свої роботи майстри зі США, Канади, Європи. Мистецька галерея Гері Боумена припинила роботу в лютому 2020 року після 10 років свого існування.

  MARUV не представлятиме Україну на Євробаченні

Залишити відповідь