Жерара Піке підловили з новою дівчиною, яка ну дуже схожа на Шакіру. Жерар Піке з новою дівчиною відвідав Захід. Там їх підловили за пристрасними поцілунками.

Якщо ще недавно ходили чутки, що Жерар Піке хоче повернутися до матері своїх дітей Шакірі, то зараз, схоже, немає шляху назад. Піке самостійно спалив всі мости, які могли допомогти повернутися до дружини. Так, в мережі з’явилися показові фото, на яких Жерар Піке з новою дівчиною Кларою Чіа обіймається і цілується. Пару підловили на одному із заходів. І вони особливо не ховалися, інформує Ukr.Media.

Жерара Піке, футболіста “Барселони” і збірної Іспанії, нещодавно бачили разом з його новою обраницею. Пара обіймалася і цілувалася на публіці. Романтика між Жераром і Кларою Чіа потрапила в об’єктиви фотокамер.

“Є люди, які дуже швидко забувають! Жерар Піке сфотографувався зі своїм новим завоюванням Кларою Чіа Марті. І поки він насолоджується, кажуть, що у Шакіри дуже слабке здоров’я і що їй потрібна психологічна допомога. Оскільки з кожним днем вона все менше розуміє Піке”, — так підписали знімок, що з’явився в мережі.

Що відомо про нову пасію футболіста

Кларі Чіа 23 роки. Перше, що кидається в очі, це неймовірна схожість між Кларою і молодою Шакірою. Не дивно, що дівчина заволоділа серцем футболіста. Кажуть, що саме Клара стала тією причиною, по якій розвалився шлюб Піке і Шакіри.

Дівчина працювала офіціанткою в одному з нічних клубів. Там одного разу відпочивав і Жерар. Він познайомився з Чіа, і у них зав’язалося спілкування. Очевидно, що дівчина сильно сподобалася футболістові. Не просто ж так він влаштував її на нову роботу, а саме піарницею в одну зі своїх компаній. Може, таким чином Піке хотів бути ближче до своєї нової симпатії. Подейкують, поки Шакіра сиділа вдома з дітьми, Жерар все більше часу проводив на роботі. Тепер зрозуміло, що (а точніше хто) так сильно тягнув його туди.

  Ця дівчина — жива копія Анджеліни Джолі, і вона вже вміло цим користується у житті

Жерара Піке підловили з новою дівчиною, яка ну дуже схожа на Шакіру. Жерар Піке з новою дівчиною відвідав Захід. Там їх підловили за пристрасними поцілунками.

Також, за чутками, Жерар одного разу привів Клару додому. Шакіри там не було, але вийшло так, що вона повернулася раніше і буквально застукала чоловіка з коханкою. Жерар, схоже, налаштований з приводу Клари вельми серйозно. Він навіть познайомив дівчину зі своїми батьками і дітьми від Шакіри.

Передісторія

Нагадаємо, що вся ця історія потихеньку почала спливати в червні. Тоді Шакіра оголосила, що вони з Жераром розлучаються. І це після 12 років шлюбу. У своїй заяві співачка нічого не говорила про зради Піке і ні в чому його не звинувачувала. Але, кажуть, що саме подружня невірність Жерара призвела до таких наслідків.

Фанати пари дуже здивувалися. Адже Шакіра і Жерар раніше виглядали такими щасливими разом. У шлюбі у них з’явилося двоє дітей : Мілан і Саша.