Актуальні новини

У Львові офіційно дозволили працювати кінотеатрам

Від п’ятниці, 17 липня, у Львові офіційно можна працювати кінотеатрам, музеям, бібліотекам та іншим закладам культури. Про це з посиланням на рішення міської комісії техногенної безпеки повідомив заступник мера Львова Андрій Москаленко.

За його словами, відсьогодні свою роботу відновлюють театри, кінотеатри, музеї (можуть приймати відвідувачів всередині), бібліотеки, народні доми, галереї, Палац культури ім. Г. Хоткевича та молодіжний центр.

«Робота буде відбуватись за визначеним протоколом – не більше 50% наповнення та одна людина на 5 кв м площі приміщення та з дотримання окремого протоколу МОЗу. Також ще минулого тижня наші служби провели обстеження усіх закладів культури на готовність до відновлення роботи. Зафіксовано протокольно, що заклади культури готові до відкриття», – пояснив Андрій Москаленко.

Директорка «Планети кіно» у Львові Оксана Хвальова повідомила ZAXID.NET, що кінотеатр у ТРЦ Forum Lviv вже від вечора буде приймати відвідувачів. У залах удвічі зменшили кількість доступних місць, приміщення посилено провітрюватимуть, продаватимуть лише закриту їжу, а напої набиратиме працівник кінотеатру.

  Всесвітній день здоров'я святкують 7 квітня

Залишити відповідь