Українській телеведучій в розпал літнього сезону випала робоча поїздка в Одесу.

Українська співачка на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram опублікувала декілька фотографій, які були зроблені під час її поїздки в Одесу. В місто-герой біля Чорного моря Осадча, судячи з усього, вирушила по роботі. У неї було всього півдня, щоб насолодитися красою приморського міста, що вона з задоволенням і зробила. Для прогулянки Катя вирішила віддати перевагу ідеальному аутфіту для прохолодної погоди, інформує Ukr.Media.

Катерина опублікувала фотографії, на яких позує на тлі моря, а також одеських пам’яток. Для прогулянки телеведуча віддала перевагу кежуал образу: подовжений піджак кольору фуксії вона скомбінувала з сорочкою в смужку, широкими джинсами із завищеною талією і комфортними сандалями. Судячи з усього, місто-герой зустрів Катерину прохолодною погодою, тому у якусь мить їй довелося навіть надіти дуту куртку.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

«Вільні півдня випали на найхолодніший день. Не купалися, але гуляли. Одесу люблю в будь-яку погоду», — зізналася телеведуча в публікації. Шанувальники, як завжди, засипали Катю компліментами, зазначивши, що вона виглядає свіжо і стильно.