Актуальні новини

У Львові стартували зйомки повнометражного фільму «Я, «Побєда» і Берлін»

Сьогодні, 17 серпня, стартували зйомки фільму «Я, «Побєда» і Берлін» за мотивами однойменної книги Кузьми Скрябіна. Творча група уже встигла попрацювати на кількох вулицях Львова. Перед початком зйомок символічно розбили тарілку. Дату обрали не випадково, адже саме 17 серпня народився Кузьма Скрябін. Сьогодні він міг би святкувати свій 52-ий день народження.

За сюжетом, головний герой купує свою першу в житті автівку — побиту життям «Побєду». І хлопець настільки натхненний і окрилений, що йому здається, він може звернути гори і підкорити світ. Тож разом зі своїм другом Бардом він вирушає на цій «Побєді» у Берлін. На героїв чекають карколомні пригоди. І ця мандрівка точно назавжди змінить їх. Одним із центральних персонажів стрічки є сама машина.

«Головний герой за 200 доларів купив її. Ми купили набагато дорожче. Плюс ще переробка. Вона була не на ходу, іншого кольору. І не така іржава. Звісно, сценарій — це адаптація книги. Тому дещо ми змінили. Але ми залишили дуже багато гумору. Ми залишили дуже багато пригод», — розповіла Ольга Ряшина, режисерка-постановниця фільму.

Імені та зовнішності головного героя просять не розсекречувати. Тож це стане справжнім сюрпризом для глядачів. До речі, щодо зйомок група постійно консультувалася із дружиною Андрія Кузьменка Світланою.

«Ми прекрасно знаємо Світлану. Ми показували їй всі драфти сценарію. Ми показували їй всі варіанти кастингів. Поки не отримали її чіткої згоди, що все добре, все не йде врозріз з правдою», — додав продюсер фільму Олексій Терентьєв.

Зйомки у Львові триватимуть до 27 серпня. А реліз запланований на кінець наступного року.

  24 січня — день святого Феодосія: історія, звичаї та прикмети свята

Залишити відповідь