Актуальні новини

У Львові відбудеться фотографічний фестиваль

Львівський фотографічний фестиваль “Фото фестини-2021” цього року триватиме майже тиждень.
Захід влаштовують уже третій рік поспіль. Заплановано лекції, презентації книжок, майстер-класи, відкриття виставкових проєктів тощо.
Фестиваль відбудеться з 16 по 21 серпня.
Програма заходів:
16 серпня: лекція “Фотоархів Степана Гайдучка як важливе джерело до вивчення листопадових боїв за Львів 1918 року”, лекція-спроба подати відоме (світло) й невідоме (тінь) фото Бережан 1865-1930 “Світло й тінь фотолітопису старих Бережан” та відкриття виставки світлин Ярослава Коваля “Той, хто світлив історію”.
17 серпня: лекція “Фотографія на лінії фронту”, презентація фотоальбому, присвяченого Лесі Українці «У фокусі – орбіта «2616 Lesya»: фотомандрівка від Звягеля до Сурамі», лекція-презентація “Реставрація альбому гелеотипів «La décoration et l’ameublement à l’exposition de 1900 : Serie 2‎»” та відкриття фотовиставки “Бібліотекарі крізь століття”.
18 серпня: лекція “Історія у фотографіях: музей Олекси Новаківського”, лекція “Ярослав Фартух-Філевич. Фотографії з фронту. 1915- 1918 рр.”, а також кураторська екскурсія Романа Метельського виставкою кольорових світлин Юліана Дороша “Яблуневий Спас”.
19 серпня: лекція “Українська фото- та кінопрeса Галичини: українське обличчя – європейський контекст”, розвідка “Відомі і невідомі адреси Українського Фотографічного Товариства у Львові”,  відкриття виставки Йосипа Марухняка до 30-тиріччя Незалежності України під назвою “В одвічній боротьбі” та онлайн-зустріч із Дарією Ярошевич (Чикаго) – донькою українського архітектора Олександра Пежанського. Вона розкаже про батька, поділиться розповідями про видання фото альбому “Ностальгія” та “Спогадів Олександра Пежанського” та ще багато цікавого. 
20 серпня: воркшоп із оцифрування аматорських та професійних кіноплівок, зустріч із кіно- та фотоаматором професором Олександром Кіцерою (показ унікальних фото та кіноматеріалів), а також вечір документального кіно “Кінохроніка Нашої Незалежності”.
21 серпня: “Ретро Фото Паті”. У програмі вечірки музика і танці до 1939 року, танцювальні майстеркласи, лігуміни і почастунки, величезна кількість фотозон, сюрпризи і несподіванки, майстер-класи від відомих фотографів та багато іншого. Дрес-код початку ХХ століття вітається.
Детальніше про заходи фестивалю можна дізнатися тут.

  Стівен Кінг закликав світ продовжувати економічний тиск на рф

Залишити відповідь