Актуальні новини

У Львові відбудеться презентація Білоруського Інформаційного центру в Україні

5 квітня о 12.00 у готелі «Львів» відбудеться презентація Білоруського Інформаційного центру в Україні – спільної ініціативи Білоруського Кризового центру у Львові та інформаційно-аналітичного порталу «Західний Інформаційний Фронт». Про це повідомляється на сторінці центру у Facebook.
Місія Білоруського Інформаційного центру у Львові – запуск процесу обміну інформацією між громадянами України та Білорусі, створення спільного інформаційного майданчика.
Чому місцем виникнення Білоруського Інформаційного центру став Львів? Тому що Львів зараз – місце зосередження волонтерських ініціатив, центр розподілу гуманітарної допомоги по всій Україні та забезпечення ЗСУ.
Мета проведення заходу – дати можливість українцям більше дізнатися про те, що відбувається в Білорусі та за її межами щодо білорусько-українських відносин.
Запрошуємо журналістів львівських, українських та зарубіжних ЗМІ, щоб розповісти:
• Про білорусів в Україні: як білоруси опинилися в Україні взагалі та у Львові після 2020 року, що робили протягом 2021 року, і як зараз допомагають як волонтери.
• Про білорусів у Збройних силах України: у яких підрозділах ЗСУ борються білоруси, і як у них потрапити добровольцям.
• Про білорусів у Білорусі та за кордоном: ким представлено зараз громадянське суспільство Білорусі, чому ми наполягаємо на тому, що Білорусь з 2020 року – окупована територія, а лукашенко – нелегітимний, і утримує владу в Білорусі за допомогою силовиків та армії. І як білоруси допомагають Україні за кордоном та з території Білорусі (рейкові війни, збирання інформації про переміщення особового складу та військової техніки російських окупантів).

У заході візьмуть участь:

Олексій Францкевич – керівник «Білоруського Кризового центру у Львові»
Сергій Бульба – засновник «Білого легіону», керівник ГО «Білорусь 2.0 Робiм разом»
Юрій Кміть – голова порталу «Західний Інформаційний Фронт» (Львів)
Олег Пукій – віце-президент Міжнародного благодійного фонду Оберіг Надій
Аліна Рудіна – керівник Білоруського Інформаційного центру

  Зеленський закликав учасників та гостей фестивалю в Ґластонбері чинити тиск на політиків, щоб вони допомогли Україні відновити мир

Учасники заходу дадуть відповідь на всі питання, пов’язані з відносинами між Україною та Білоруссю.

Залишити відповідь