Актуальні новини

У Львові відкривається Bookforum 28

У середу, 15 вересня, стартує 28-й Bookforum. Цього року він вперше він проходитиме у гібридному форматі: офлайн та онлайн.

Цього року офлайн проходитиме Книжковий ярмарок, скасований минулого року через пандемію. Ярмарок налічує понад 400 подій, 11 локацій у центрі Львова, 146 виставкових стендів у Палаці мистецтв, 150 торгових яток на подвір’ї Палацу Потоцьких та проспекті Свободи, понад 200 учасників з усієї України.

@media (max-width: 640px) {
#mobileBrandingPlace1526111 {
padding-bottom: 56.21%;
z-index: 9;
}

.simple_marketplace_news_list #mobileBranding1526111{
margin: 0!important;
}
}

ZAXID.NET щодня розповідатиме про найцікавіші події, що відбудуться на форумі, щоб нашим читачам було легше орієнтуватись у цьому морі книжок. Починаємо.

Топ-5 подій 15 вересня

Презентація проекту «30 знакових книжок нашої Незалежності»

15:00, Львівський Палац Мистецтв, cтенд №237

Український інститут книги оголосить старт проекту «30 знакових книжок нашої Незалежності». Команда УІК, експерти та зіркові гості розкажуть про важливість проекту, поговорять про книжки зі списку та проголосують за свої знакові видання.

Кураторська екскурсія Яна Томкінса по інсталяції «Бруно Шульц – Республіка мрій»

16:00, РадіоГараж, вул. Князя Романа, 6

Мультимедійна інсталяція режисера Міки Джонсона – це простір, присвячений художнику та письменнику з Дрогобича Бруно Шульцу. Як творець місцевих міфів, Бруно Шульц переосмислив те, як ми розповідаємо історії на теми, хто ми і звідки. Дрогобич був центром світу. Ось чому Шульц не відчував потреби подорожувати. У нього під рукою був цілий Всесвіт.

Відкриття виставки «(Не)забутий Іван Тиктор: до 125-річчя від дня народження видавця»

16:00, Музей історії релігії, площа Музейна, 1

Виставка вшановує доробок та 125-літній ювілей Івана Тиктора – найуспішнішого українського видавця ХХ ст., засновника концерну «Українська Преса», редактора та громадського діяча.

  Слава Камінська вперше прокоментувала новини про розлучення.

Читка п’єси «Втеча» (драматургиня: Яніна Зеленська, режисерка: Юлія Ковальська) та розмова з публікою, режисеркою та акторами на тему «Дорослішання як драма» (модератор Богдан Грицюк)

18:30, Львівський театр ляльок. Нижній зал, площа Данила Галицького, 1

Що буде, якщо дві людини десь 14-15 років, такі собі гарні діточки, познайомляться і вирішать зламати правила і відправитись в недалекі, але самостійні мандри? Можливі варіанти.

Урочисте відкриття 28 Львівського міжнародного BookForum

19:00, Площа Ринок

Слово про Українсько-єврейську літературну премію «Зустріч» Наталія Федущак, директорки з комунікацій канадської недержавної організації «Українсько-Єврейська Зустріч». Оголошення переможця та фіналістів Премії-2021. Вечірка українського фанку від C.J.

Залишити відповідь