Актуальні новини

У Львові вручили Премію Львова – міста літератури ЮНЕСКО

У вісторок, 14 грудня, відбулась урочиста церемонія вручення Премії Львова – міста літератури ЮНЕСКО. Це найбільша літературна премія, яка присуджується міською владою в Україні, адже розмір основної грошової нагороди становить 150 тисяч гривень.

До заходу долучився мер Львова Андрій Садовий. «Ми у Львові вирішили в наступному році відкрити не просто кілька книгарень чи медіатек. Ми хочемо зробити простори, в які люди хочуть прийти і з яких не хочуть виходити. Ми оголосили інвестиційний конкурс на приміщення на вул. Гнатюка. Там повинен бути сучасний простір для читання. Можливо наступного року ми вже цю нагороду будемо присуджувати там», – розповів він.

@media (max-width: 640px) {
#mobileBrandingPlace1532267 {
padding-bottom: 56.21%;
z-index: 9;
}

.simple_marketplace_news_list #mobileBranding1532267{
margin: 0!important;
}
}

Андрій Садовий премію переможцю. Цьогоріч головну нагороду отримав Сергій Осока за збірку «Три лини для Марії» (Видавництво Старого Лева).

Спецвідзнаку в розмірі 50 тисяч гривеньприсудили Ірині Шуваловій за збірку «Каміньсадліс» (Видавництво Старого Лева).

Нагадаємо, цього року до участі у конкурсі було зголошено 104 видання. Журі у складі Ірини Старовойт, Олександра Бороня, Софії Філоненко, Данила Ільницького та Остапа Сливинського з 30 претендентів довгого списку, обрало 12 номінантів.

  Музей Станіслава Людкевича закриває сезон концертів в саду

Залишити відповідь