Тіматі і його кохана Решетова оголосили про розлучення.

Ще зовсім недавно репер Тіматі і його кохана Анастасія Решетова оголосили про припинення відносин. Колишня пара не розголошувала причину розриву, ймовірно, щоб не виносити обговорення в публічний простір, інформує Ukr.Media.

Однак ще місяця не минуло, як стало відомо про наявність нової пасії у Тіматі. Їй стала тату-майстер в його салоні — Аня Дарбіцька. Дівчина опублікувала романтичний знімок з репером у своєму Інстаграм і підписала фотографію: «тепер можна». Після цього шанувальники вирішили, що вони перестали приховувати роман через який і розпалися стосунки Тіматі і Анастасії.

Втім, деякі шанувальники почали порівнювати зовнішність Дарбіцкой і Решетової. На думку підписників, Анастасія виглядає куди більш привабливіше, ніж тату-майстер. Фанати вважають, що нова пасія Тіматі занадто сильно модифікувала свою зовнішність за допомогою філерів, через що її обличчя стало виглядати ненатурально.

Слід зауважити, що Тіматі видалив всі спільні фотографії зі своєю колишньою коханою Анастасією Решетовою. Цілком ймовірно, що в артиста дійсно з’явилися почуття до свого тату-майстра. Шанувальники вже застерігають Аню:

  • “Потім Вагітність, дитина, і досвідос”.
  • “Твоя черга, дитинко”.
  • “Покличте, коли руда буде”.
  • “Ти краще тому, що поки у тебе дітей немає від нього, а потім народиш, і знову піде”.

Втім, колишні пасії Тіматі не скаржаться, адже він забезпечує їх дітей.