У мережі обговорюють сильно зіпсовану зовнішність Тома Круза. Що з ним сталося?

Нещодавно папараці сфотографували Тома Круза під час зйомок 8 частини стрічки «Місія нездійсненна», і багато хто звернув увагу на його зовнішність. У актора з’явився дивний шрам на обличчі, який на думку користувачів з’явився після операції. Також Круз неабияк поправився, і його шанувальники переживають з приводу здоров’я зірки. До слова, зайва вага Тома стала предметом обговорення ще в кінці літа, коли актор «засвітився» на бейсбольному матчі Нацліги в Сан-Франциско, інформує Ukr.Media.

Тоді Круз разом з прийомним сином вирішив відвідати гру, під час якої і були зроблені його знімки. Фото швидко поширилися по пабліках, і стали предметом бурхливих обговорень. Шанувальники стали припускати, що актор сильно поправився через хворобу, хтось вирішив, що зайва вага — це наслідки втручання пластичних хірургів. Деякі взагалі сказали, що це не Том Круз, а його двійник. Шанувальники відзначають, що зміни в зовнішності Тома відбулися дуже різко, адже ще в серпні його бачили у відмінній формі.

Але, багато хто все ж припускають, що справа зовсім не у хворобах, пластиці, алергії або підміні. Просто Том Круз постарів, адже акторові практично шістдесят років.