MONATIK розповів про важливу подію в житті старшого сина. Днями у дитини випав молочний зуб.

Після того, як Дмитро Монатік представив публіці своїх дітей, музикант стабільно ділиться їх знімками в своїх соціальних мережах. Нещодавно Монатік опублікував зворушливі знімки свого старшого сина Данила, і розповів про важливу подію в його житті. Дмитро вирішив відобразити втрату першого молочного зуба у дитини, чим зворушив свою багатомільйонну армію шанувальників, інформує Ukr.Media.

Монатік опублікував зворушливі фото зі страшим сином Данею. У нього днями випав перший зуб, про що його зірковий батько вирішив розповісти своїм численним підписникам. Дмитро навіть виклав фото знаменної для сина події.

“Я такий щасливий!!! Хочу відобразити цей день тут! У Дані сьогодні випав перший зуб! 19-го квітня!!! Прямо в день народження моєї улюбленої бабусі, яка перечитала мені всі казки світу і подарувала віру в Хеппі-енди! Прекрасна дата для того, щоб дізнатися справжню магію зубної феї”, — радісно заявив Монатік.

Потрібно нагадати, що у Дмитра Монатіка і його дружини Ірини також є молодший син Платон. Вперше музикант представив шанувальникам своїх дітей, знявшись з ними у фотосесії для глянцю.