За словами Дмитра, їх зустріч була справді доленосною.

Телеведучий і автор проекту «Світ навиворіт» Дмитро Комаров, який у червні 2019 року таємно одружився з українською моделлю Олександрою Кучеренко, вперше розповів про те, як вони познайомилося один з одним.

Ведучий відзначає, що їхня зустріч з Олександрою була по-справжньому містичною. Познайомилися телеведучий і модель на конкурсі краси «Міс Україна 2016», від суддівства в якому Комаров спочатку відмовився, інформує .

«У нас все почалося трохи містично. Наче все йшло до того, щоб я став членом журі на конкурсі «Міс Україна-2016». Я довго намагався відмовитися від участі: не люблю світські заходи. У мене дуже щільний графік, я завантажений. Відмовився, але організатори дуже просили. В результаті вирішив піти назустріч і погодився», — згадав ведучий.

Примітно, що сумнівалася щодо участі в конкурсі та Олександра. При цьому моделі судилося виграти його, а разом з цим познайомитися з майбутнім чоловіком.

Сьогодні, як зізнався Комаров, між ними немає таємниць, навіть якщо мова йде про небезпечні експедиції ведучого. Досі він розповідав далеко не все навіть своїм батькам.

«Саша перша, з ким я ділюся всім. Про те, як я мало не втопився, я не розповів навіть батькам, не хотів їх лякати. А після розмови з Сашею я швидко приходжу в себе. До речі, мої замітки до майбутньої книги Саша теж читає перша. Коли їх зможуть побачити інші читачі, я поки сказати не можу — в моєму графіку зрідка вдається знайти час для книги», — розповів він.