Самі Гага і Купер, втім, чутки поки ніяк не коментують.

Чутки про роман Гаги і Купера з'явилися в жовтні 2018 року, після виходу в широкий прокат фільму "Зірка народилася", в якому вони зіграли головні ролі. Фанати голлівудських зірок відзначали, як по-особливому Купер дивиться на свою партнерку по фільму під час спільних виходів у світ. Однак обидва заперечували роман, запевняючи громадськість в тому, що їх пов'язують лише робочі стосунки, інформує .

Після розлучення актора з Іриною Шейк чутки набрали нових обертів. І, як повідомляють інсайдери, підозри шанувальників зовсім не безпідставні — за їх словами, співачка вже встигла переїхати до колеги по фільму «Зірка народилася».

«Немає сумнівів у тому, що вони закохані один в одного. Переїзд Гаги став логічним кроком у розвитку їх відносин — їм більше не потрібно прикидатися», — запевняють джерела, наближені до зірок.

Як повідомляє видання In Touch, Бредлі Купер очистив шафи від залишків речей екс-обраниці для співачки. Зараз Леді Гага почувається повноправною господинею в будинку актора, вона впритул займається інтер'єром в апартаментах і замовила нові меблі.

Але ця інформація поки не підтверджена, тому що Леді Гага і Бредлі Купер ще не виходили у світ як пара.