Актуальні новини

У США помер 49-річний автор хіта I Like To Move It

Діджей та продюсер зі США Ерік Морілло помер у Маямі-Біч (Флорида) у віці 49-ти років. Насамперед Морілло прославився завдяки хіту I Like To Move It.

Причину смерті наразі не повідомляють. У поліції повідомили, що вивчають усі обставини справи. Також поліція заявила, що на тілі Еріка Морілло не виявили слідів насилля.

Тіло Морілло знайшли у вівторок, 1 вересня, у його будинку в Маямі-Біч. Про це повідомив сайт TMZ.

Видання також нагадує, що тиждень тому Морілло заарештували за звинуваченням у сексуальних домаганнях із застосуванням насильства, скоєного в грудні 2019. Музикант звинувачення відкидав. Судове слухання мало відбутися 4 вересня.

Біографія Еріка Морілло:

Ерік Морілло народився 26 березня 1971 року у Нью-Йорку. Його дитинство минуло в Колумбії. Потім він жив у Нью-Йорку та Нью-Джерсі. Музикою почав займатися на початку 90-х.

Попри те, що Ерік Морілло є автором численних композицій, найбільшу популярність приніс танцювальний хіт I Like to Move It, який вигадали та виконали спільно Морілло й Мед Стантман (Марк Куоші) у проекті Reel 2 Real (існував з 1992 до 1997).

Трек I Like to Move It увійшов до альбому 1994 року Move It!. Трек став згодом платиновим в Голландії, золотим – в Британії, Німеччини, Франції та Бельгії. На хвилі успіху автор вирушив в турне по Європі, отримав кілька титулів від Billboard і інших премій, після чого вирішив повернутися до улюбленого діджейства. Нову хвилю популярності приніс йому мультфільм «Мадагаскар» (2005), де пісня стала частиною саундтреку.

Морілло був триразовим лауреатом DJ Awards у 1998, 2001 та 2003 роках та багатьох інших нагород.

  3 серпня — Онуфрій Мовчазний: історія, традиції та прикмети свята

Залишити відповідь