Дружина Джеджули розповіла про знущання чоловіка і побої. Юлія Леус розповіла про знущання чоловіка Андрія Джеджули.

Дружина шоумена Андрія Джеджули, Юлія Леус на YouTube-каналі “Без комплексів” з Анею Олицькою дала відверте інтерв’ю про сімейне життя з чоловіком. Вона розповіла про жорстокі його вчинки, інформує Ukr.Media.

Юлія Леус розповіла, як її чоловік збирав відео-компромат на колишню дівчину, щоб її шантажувати при необхідності. Леус зізналася, що коли їх виявила, відразу ж видалила ролики.

Але це не найстрашніше, що довелося пережити Юлії в шлюбі з Андрієм. Він піднімав на неї руку під час вагітності і плював їй в обличчя.

“Він мені плював в обличчя і знімав це на камеру, при цьому ображав. Почалися дуже сильні образи один одного”, — згадала вона.

“Добре, що у мене був комбінезон плюшевий, і я впала на бік, не на живіт. У мене весь бік синій був, і скло мене не порізало. Він просто почав це все знімати і єхидно сміятися”, — описала сцену сварки з чоловіком Юлія, зазначивши, що він взяв її за волосся і штовхнув в осколки.

Також вона розповіла, що після чергової сварки з чоловіком потрапила в лікарню. У неї були сильні болі в животі через істерики. Однак Джеджула не приїхав до лікарні, а вирішив виставити дружину «ревнивицею» і «істеричкою». Він стверджував, що Юлія потрапила в лікарню через ревнощі до співачки Насті Каменських.

До слова, Джеджула брехав не тільки в соціальних мережах, але і на місці роботи, де приховував своє захворювання на COVID-19. Він ходив на телеканал, театр і вів різні заходи. Після чого, його звільнили.

Але, як говориться — треба вислухати і іншу сторону, так Андрій Джеджула три тижні тому виклав дуже емоційний пост, в якому звинуватив у всьому саме дружину, ось він:

  6 листопада – день ікони Божої Матері "Всіх скорботних Радість": історія, традиції та прикмети свята

Тому вже стає не зовсім зрозуміло — хто правий, а хто винний