Королева Єлизавета II погодилася з тим, що весілля членів королівської родини мають бути скромними.

У британських ЗМІ з’явилася інформація про те, що тепер члени королівської сім’ї будуть жити скромніше і відмовляться від деяких своїх привілеїв. Мова в основному йде про весілля монарших осіб, інформує Ukr.Media.

Під час пандемії коронавірусу заміж вийшла принцеса Беатріс, яка влаштувала вельми скромне торжество і запросила на весілля всього 20 гостей. Таке свято сподобалося багатьом британцям і політикам, які вважають, що пишне торжество було б як мінімум недоречне, враховуючи обстановку у світі.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Тепер, швидше за все, всі весілля представників королівського сімейства будуть проходити скромно. На цьому вже давно наполягає президент республіканського громадського руху Грем Сміт.

Королева Єлизавета з його думкою погодилася, так що останнє розкішне весілля у родині було у принца Гаррі і Меган Маркл, яке коштувало 38 мільйонів доларів. А ось діти Кейт Міддлтон вже не зможуть влаштовувати пишні урочистості, так що принцесі Шарлотті і принцам Джорджу і Луї доведеться змиритися зі «весільним аскетизмом».