Актуальні новини

У столичному парку Шевченка покажуть фільми “Позивний Бандерас” та “Донбас”

У столичному парку Шевченка у суботу, 14 серпня, відбудеться показ фільму «Позивний Бандерас» режисера Зази Буадзе, а в неділю, 15 серпня, – «Донбас» режисера Сергія Лозниці.
Про це Укрінформу повідомили в кінокомпанії Up Ua Studio, що є організатором фестивалю.
Також “Кіновернісаж просто неба” оголосив програму наступного тижня, яка розпочнеться з документального кіно.
“Наступний тиждень, 16 серпня, почнемо з “Історії Зимового саду” Семена Мозгового (2018). Також уперше в програмі 17 серпня покажемо повнометражний фільм про проєкт Ukraїner – “Ukraїner. The Movie”, автор проєкту Богдан Логвиненко, режисер Микола Носок (2019). У середу, 18 серпня, традиційно подивимося дитячий фільм від режисерки Олесі Моргунець-Ісаєнко “Казка про гроші” (2018)», – ідеться в повідомленні.
Як зазначається, початок показів – о 21:00. Вхід вільний.
Також в Up Ua Studio повідомили, що за 6 тижнів кіновернісажу, з 25 червня, покази українських фільмів просто неба відвідали понад 10 000 глядачів.
“Фільми представляли відомі режисери та актори. Двічі відвідував покази актор та режисер Ахтем Сеітаблаєв. Свої фільми представляли Олесь Санін, Анатолій Матешко, Віктор Придувалов, режисерка та кліпмейкерка Катя Царік, актриса Ірма Вітовська, продюсер Володимир Філіппов”, – нагадали організатори.

  У Львові вп’яте відбудеться єдиний в Україні фестиваль сучасної бандури

Залишити відповідь