Дженніфер Еністон запідозрили в романі і фанати радіють вони мріяли про це все життя. Але поки це лише чутки.

Дженніфер Еністон і Девід Швіммер грали коханих в “друзях”, але фанати були впевнені, що вони зустрічаються і в реальному житті. Через роки після завершення серіалу чутки знову актуальні, інформує Ukr.Media.

Про новий виток у відносинах акторів повідомило видання Closer. Інсайдери журналістів стверджують, що, після того як актори возз’єдналися для зйомок спеціального епізоду, присвяченого 25-річчю серіалу, вони сильно зблизилися. Зірки не тільки стали частіше листуватися, але і навіть почали бачитися.

Після возз’єднання стало ясно, що спогади про минуле пробудили почуття в них обох і що хімія, яку їм завжди доводилося придушувати, нікуди не поділася. Вони почали листуватися відразу після зйомок, а буквально минулого місяця Девід вилетів з Нью-Йорка, щоб побачити Джен в Лос-Анджелесі.

Вони проводили час у будинку Джен, де вона готувала вечері вечорами, і насолоджувалися компанією один одного, розмовляючи і сміючись. Крім того, їх помітили як вони гуляють по одному з улюблених виноградників Джен в Санта-Барбарі. Вони пили вино, розмовляли, і іскру між ними просто неможливо було не помітити.

Поки повідомлення інсайдера — лише чутки без підтвердження, однак якщо все виявиться правдою, ніхто не здивується. У спецепізоді “друзів”, що вийшов в кінці травня, ведучий Джеймс Корден зауважив, що не може повірити, що за десятиліття зйомок у них не було романів. Тоді Девід зізнався, що він був просто закоханий в Дженніфер. Еністон відповіла, що ці почуття були взаємними. Непогана база для зоряного роману.

У тому ж спецвипуску актори відповіли на всі плітки про їхні стосунки, які ходили в ЗМІ під час виходу серіалу. Незважаючи на іскру між ними, вони ніколи не переходили межу — всі свої ніжні почуття вони транслювали на своїх героїв Рейчел і Росса. Тримати дистанцію їм допомагали постійні відносини з іншими: завжди хтось із них був зайнятий.

  Літня імунізація мистецтвом (не) завершується