Актуальні новини

У Торонто українець подарував Шварценеггеру вишиванку

Актор Арнольд Шварценеггер отримав у подарунок вишиванку луцького бренду від українця Влада Кабанця, який працює у Торонто на зйомках серіалу разом із голівудським актором.
Про український актор розповів Суспільному, передає Укрінформ.

“Я підійшов до нього і сказав: привіт, я з України, я б хотів від імені всіх українців, подякувати тобі за підтримку і подарувати маленький презент та дістав цю вишиванку. Він на неї подивився і сказав, що вона дуже схожа на його національну австрійську сорочку. А я пожартував, кажу: напевно, ви здерли її у нас, хлопці”, — розповів Кабанець.

Чоловік зазначив, що вирішив це зробити спонтанно в знак подяки за підтримку України. Влад Кабанець переїхав із Бучі до Канади 2013-го, там працює актором в Торонто.

Кабанець наголосив, що Арнольд Шварценеггер багато знає про Україну та підтримує українців під час війни.

“Я розумію, що хлопці, які на передовій, які нас захищають вони так само виросли на “Термінаторі”, гралися в термінаторів, як були малими. Я думаю, що для них підтримка Арнольда – вона, хоч трошечки, але, як мінімум, підійме настрій”, — вважає актор.

Як повідомлялося, голлівудський актор та колишній губернатор Каліфорнії Арнольд Шварценеггер під час свого онлайн-виступу у вівторок,14 червня на кліматичній конференції «Австрійський всесвітній саміт» зазначив, що своїми десятками мільярдів євро, сплаченими росії за енергоносії, Європа фінансує російську війну проти України.

  Сімейні вихідні: Осадча показала, як її сім'я насолоджується осінньою порою

Залишити відповідь