Знаменитість розповіла про відносини з чоловіком.

Ірина Федишин відверто розповіла про стосунки з чоловіком Віталієм Човником, з яким вони перебувають у шлюбі вже 14 років. Ірина регулярно у себе в інста-блозі викладає знімки зі своїм чоловіком і дітьми, інформує Ukr.Media.

«У мене чудовий чоловік! Ми з ним рідко сваримось і виключно із-за роботи. Я докладаю максимум зусиль, щоб у будинку була нормальна атмосфера, тому, що я сама виросла в нормальній аурі — не бачачи сварок батьків. На першому місці у мене досі повага в домі. Словами дуже легко поранити людину, тому треба включати голову — менше емоцій і амбіцій», — каже Ірина.

Також співачка розповіла, що миритися до чоловіка йде першою. Він у цей момент завжди говорить, що її сильно любить і цінує. При цьому зірка зізналася, що їй дуже часто не вистачає сім’ї. Парі подобається, що вони працюють разом, але іноді їм хочеться всю роботу залишати за дверима будинку:

«Ми відразу почали працювати разом і йти творчою дорогою. Тому дуже важко це розділити — все переплетено і взаємопов’язано. Але з часом я все більше усвідомлюю, що я б хотіла мати більше часу для своєї родини. Тому ми зараз вчимося правильно розставляти пріоритети».

Тому, як тільки у Федишин виникає перерва між концертами, то вони всім сімейством пакують валізи і їдуть відпочивати в якусь нову країну, забуваючи на час про роботу.