Пенелопа Крус розповіла, як вони з Хав'єром Бардемом виховують дітей. Ніяких соцмереж до 16 років.

Сьогодні Пенелопа Крус все частіше відмовляє голлівудським режисерам, і вважає за краще зніматися в іспанських фільмах. В інтерв’ю актриса пояснила це тим, що її діти живуть в Іспанії, інформує Ukr.Media.

“Звичайно, це змушує мене відмовлятися від багатьох речей, але ці роки дуже важливі. Я не хочу упускати те, як вони дорослішають”, — розповіла Пенелопа.

Її новий фільм “Паралельні матері” теж присвячений материнству. Крус вже отримала нагороду за кращу жіночу роль у цій картині на Венеціанському кінофестивалі.

В інтерв’ю Пенелопа розповіла, як вони з Хав’єром Бардемом виховують своїх дітей — 10-річного Леонардо і 8-річний місяць. Актриса зізналася, що у них в родині діє заборона на соціальні мережі до 16 років.

“Існує дещо безглузде, що особливо впливає на молоде покоління. Мені дуже шкода сучасних підлітків. Це все одно що, якби світ проводив над ними якийсь експеримент. О, давайте подивимося, що станеться, якщо ви познайомите 12-річну дитину з такою кількістю технологій”, — зазначила Пенелопа.

Актриса вважає, що для молодих людей, мозок яких все ще розвивається, немає ніякого захисту в Інтернеті. Крус додала, що сама вона теж користується соцмережами “дуже обережно”.

Багато психологів теж згодні з Пенелопою. Вони кажуть, що раннє захоплення дітей соціальними мережами може призвести до ряду негативних наслідків, таких як панічні атаки, порушення сну, стрес, порушення мови.

Крім того, діти і підлітки, які багато часу проводять в мережі, можуть перестати спілкуватися з однолітками і замикатися в собі.