Незабаром зіркова родина святкуватиме два пишні весілля у різних країнах.

Уперше Вікторія Бекхем дала інтерв’ю, в якому торкнулася теми відносин свого старшого сина Брукліна з його нареченою, дочкою мільярдера Ніколи Пельтц. Улітку 2020 року Бруклін зробив Ніколі пропозицію, але весілля пара відклала у зв’язку з пандемією коронавірусу, інформує Ukr.Media.

Раніше Вікі ніколи не говорила, що думає про свою невістку, але в недавньому інтерв’ю вперше прокоментувала, як ставиться до неї. До слова, в ЗМІ здогадувалися, що між Вікторією і Ніколою теплі стосунки: дівчина часто з’являлася на публіці в одязі від Вікі, а також їздила відпочивати з усією родиною Бекхемів.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Вікторія підтвердила чутки і зазначила: вся її сім’я просто обожнює Ніколу.

“Вона чудова дівчина, дуже мила, добра. Ми і мріяти не могли, що Бруклін зустріне настільки чарівну, приємну леді. Тому ми дуже-дуже щасливі. Ми любимо її”, — зізналася знаменитість. Дизайнер зазначила, що буде особисто шити ексклюзивне весільне плаття для Ніколи, а можливо, не єдине.

Пара планує відзначити два пишні весілля, які пройдуть у Великобританії і в США. Вікторія також зазначила, що для її сина було дуже важливо знайти людину зі спорідненою душею, а ще ту, з ким би він провів усе своє життя.