Актуальні новини

Українська студія отримала нагороду MTV за Кращі візуальні ефекти (відео)

Українська студія Gloria FX (Дніпро) отримала нагороду MTV Video Music Awards за Кращі візуальні ефекти в кліпі групи Coldplay Up & Up.
Церемонія нагородження, на якій премію щорічно вручають виконавцям, кліпи яких визнані кращими в різних категоріях і стилях, пройшла 28 серпня в Нью-Йорку, передає Новое время.
Премію за ефекти у вражаючому кліпі британців Coldplay отримала дніпровська студія Gloria FX і режисер Ваня Хейман.
Конкурентами кліпу Up & Up в цій номінації були роботи від ZAYN, Адель, FKA twigs, від The Weeknd.
Як сказав CEO студії Gloria FX Сергій Машевський, більшість кадрів, які вразили глядачів, знімали на студії в Києві спільними зусиллями столичного продакшену Radioactive і Gloria FX.
Відеоряд проходив затвердження вокаліста Кріса Мартіна. “Ми два тижні працювали над дуже красивим кадром, а він сказав: “Мені не подобається, приберіть взагалі”, – розповів Машевський.
“Хочеться, щоб у світі дізналися, що і в Україні є чудові фахівці, які роблять класні музичні відео. Зробимо в Дніпрі великий продакшн з павільйонами та майданчиками, тут же – школи, де готуватимуть фахівців з візуальних ефектів. Будемо знімати свою анімацію та продавати її світу”, – підсумував він.
Як відомо, студія Gloria FX створена в Дніпрі в 2008 році.
Gloria FX зробила візуальні ефекти та постпродакшен для кліпів Каньє Уеста, Мериліна Менсона, Muse, Брітні Спірс, Іггі Азалії, Девіда Гетти, OneRepublic, FKA Twigs.
А у 2015 році студія Gloria FX здобула перемогу в номінації Кращі візуальні ефекти MTV Video Awards c кліпом Skrillex feat Justin Bieber Where are you now.

  Світлана Тарабарова показала доньку і зізналася, що зберегла стовбурові клітини з пуповинної крові

Залишити відповідь