Місце проведення Євробачення 2020 буде визначено та оголошено у серпні 2019.

В Амстердамі відмовилися від проведення конкурсу "Євробачення" у 2020 році. Про це 5 липня повідомило голландське видання NL Times з посиланням на лист мерки міста Фемке Халсему.

Столиця Нідерландів Амстердам, яка отримала право проводити у себе "Євробачення" у 2020 році після перемоги свого представника Дункана Лоуренса в Ізраїлі, відмовилася від проведення конкурсу через відсутність у місті вільної зали для великої місткості глядачів, інформує .

Мерка міста Фемке Халсема пояснила, що найбільші зали Амстердама — Ziggo Dome, RAI і Johan Cruijff Arena — вже замовлені на той час, коли планується проведення пісенного конкурсу (травень 2020 року). А зал AFAS Live — занадто маленький. За її словами, бронювання не можна скасувати або перенести. У місті не знайшлося інших подібних великих майданчиків, які могли б вмістити необхідну кількість глядачів.

Раніше Гаага та Бреда також заявили про неготовність прийняти у себе захід. За право приймати "Євробачення" в Нідерландах продовжують боротьбу Роттердам, Утрехт, Хертогенбос, Арнем та Маастрихт.

Місце проведення Євробачення 2020 буде визначено та оголошено у серпні 2019.