Актуальні новини

Українські католицькі медіа не транслюватимуть хресної дороги з Ватикану

Українські католицькі медіа не транслюватимуть цьогорічної хресної дороги з Ватикану, яка відбудеться ввечері 15 квітня, у страсну п’ятницю за католицьким обрядом. За сценарієм, цього року під час хресної ходи у Колізеї українка і росіянка разом понесуть хрест заради примирення обох націй. Таке рішення викликало шквал критики і обурення українців.

Як повідомляє Релігійно-інформаційна служба України, інтернет-ресурси Живе ТБ УГКЦ, католицький часопис «Credo», Радіо Марія та EWTN Україна відмовилися від трансляції цьогорічної хресної дороги, яка відбудеться о 22:00.

@media (max-width: 640px) {
#mobileBrandingPlace1541105 {
padding-bottom: 56.21%;
z-index: 9;
}

.simple_marketplace_news_list #mobileBranding1541105{
margin: 0!important;
}
}

«До недавнього часу ці медіа висвітлювали практично усі важливі події з Ватикану. Останньою такою подією, яка привертала увагу католиків, стало посвячення понтифіком Росії та України Непорочному Серцю Марії», – зазначає РІСУ, яка також відмовилася від ретрансляції ходи.

Нагадаємо, Ватикан придумав ідею спільного несення хреста на ХІІІ стації хресної дороги українкою і росіянкою і пояснив це спробою шукати примирення. Насправді вийшов цілком російський наратив про «братні народи» і «мир».

Віряни РКЦ та УГКЦ, що підпорядковуються Святому Престолу, звернулись до своїх єпископів з проханням завадити задумам Ватикану, що є зневагою українців, які потерпають від знущань, ґвалтувань та масового винищення росіянами. Також спробував пояснити хибність такого рішення посол України у Ватикані Андрій Юраш. Проти ідеї об’єднати у хресній дорозі Україну та Росію висловились і представники Церков – УГКЦ, РКЦ та ПЦУ.

  Батько Децла назвав справжню причину смерті сина згідно результатів судмедекспертизи

Залишити відповідь