Актуальні новини

Відома російська співачка госпіталізована до реанімації

Російська співачка потрапила до реанімації вкрай у важкому стані – зараз лікарі борються за її життя.

Російська співачка Юлія Началова була госпіталізована до реанімації однієї з клінік Москви. Стан артистки лікарі розцінюють, як вкрай важкий і не знають, чи виживе співачка. Про це повідомили ЗМІ, інформує .

Співачку забрали в лікарню «швидкої допомоги» вночі, 11 березня. Пізніше стало відомо, що у співачки загострилася подагра, зараз вона у вкрай важкому стані.

«У співачки різко піднявся рівень цукру в крові, крім цього у Юлії загострилася подагра, зараз лікарі роблять все можливе, щоб допомогти співачці», – сказано в повідомленні ЗМІ.

Однак, незважаючи на це, стан її поки що вкрай важкий. Нагадаємо, що співачка вже більше п'яти років бореться з подагрою – у неї деформовані і збільшені суглоби рук і пальців, що призвело до того, що жінка вже тривалий час носить рукавички і ховає руки від фотографів.

Проблеми зі здоров'ям у артистки почалися після зробленої операції на грудях. Пластика для Началової стала невдалою – імпланти не прижилися, з-за чого почалося зараження крові, яке з трудом вдалося зупинити. Після цього порушилися функції нирок, а потім виникла подагра.

«Я мало не померла, але мене вчасно відкачали і поставили на ноги, тепер я дуже уважно ставлюся до власного здоров'я» – розповідала Началова журналістам.

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

  Після співпраці з групою Каста alyona alyona пообіцяла більше не працювати з російськими артистами

Залишити відповідь