Актуальні новини

Українські кінопродюсери об’єдналися для зйомок документальних проєктів про війну в Україні

Відомі українські теле- та кінодіячі створили продюсерське об’єднання, яке займатиметься зйомкою документальних проєктів про війну Росії проти України.
У планах – створення просвітницьких фільмів та серіалів, які розкажуть світові про жорстоку військову агресію Кремля та дії російських окупантів, передає “КіноАфіша”.
З 18 березня було запущено процес збору заявок, відбору проєктів, виробничих та креативних команд, а також залучення коштів на фінансування. Інформацію про це на особистій сторінці у Facebook розмістив один із засновників об’єднання, ексміністр культури, молоді та спорту України Володимир Бородянський.
До нього також приєдналися його колеги з медіасфери: Віктор Мірський, Дарія Легоні-Фіалко, Алла Липовецька, Ірина Заря, Марина Квасова та Ігор Сторчак.
Кінопродюсери планують не лише знімати та показувати реалії, а й розповісти глядачам про витоки конфлікту між Україною та Росією, причини війни та її потенційні наслідки.
“Засновники об’єднання мають успішний досвід виробництва та дистрибуції аудіовізуального контенту. Для запуску ініціативи кожен засновник вніс особистий невідкличний грошовий внесок у 1 мільйон гривень. Об’єднання має на меті випустити перші проэкти вже за кілька місяців. Для цього вже зараз оголошено збір заявок від режисерів та продюсерів. Рішення про вибір та фінансування проєкту приймається простою більшістю голосів”, – зазначив Бородянський.
Також повідомляється, що автори ініціативи працюють над залученням додаткових українських та західних інвесторів, які зацікавлені у створенні якісного та соціально значущого кінопродукту.

  Співачка MamaRika таємно зіграла весілля з Сергієм Середою

Залишити відповідь