Король Нідерландів відмовився приймати принца Гаррі і Меган Маркл. Король і королева відмовили їм в аудієнції і особливому ставленні.

Герцоги сассекські останнім часом не часто кудись вибираються з офіційними візитами. Так, вони навіть пропустили панахиду в Британії за покійним принцом Філіпом. Цим вони знову викликали безліч невтішних коментарів у свою сторону. Зате зовсім скоро принц Гаррі і Меган Маркл їдуть до Нідерландів. Але, схоже, їм там не сильно раді. І судити про це можна з поведінки короля Віллема-Олександра і королеви Максими, Нідерландських правителів, інформує Ukr.Media.

Принц Гаррі і Меган Маркл їдуть до Нідерландів

Офіційний візит герцогів Сассекських до Нідерландів запланований з 16-го по 22 квітня. Вони приїдуть до Гааги на важливий захід Invictus Games — “Ігри непереможених”. Річ у тім, що принц Гаррі все ще залишається главою цих змагань. Вже два рази ігри переносилися. У 2020 році їх перенесли через пандемію коронавірусу, у 2021-му знову було вирішено провести ігри пізніше. Зараз же нарешті Invictus Games пройдуть в нідерландській Гаазі.

Ігри проводяться з 2014 року саме з ініціативи принца Гаррі. Беруть участь в них колишні і нинішні військові, які були поранені на службі. Свого роду це аналогія параолімпійським іграм, а також американським іграм воїнів. До речі, саме після відвідин останніх принцу Гаррі і прийшла ідея створити Invictus Games. У цьому герцога Сассекського підтримав Борис Джонсон, колишній мер Лондона і нинішній Британський прем’єр.

Чому Сассексам не Раді в Нідерландах і в чому це проявляється

Якими б благими не були наміри принца Гаррі і Меган Маркл в Нідерландах, королівська сім’я цієї держави не надто тепло поставилася до їх майбутнього приїзду. Король Віллем-Олександр і королева Максима відмовилися приймати Сассексів у своїй резиденції. Зазвичай всім членам європейських королівських сімей висловлюють шану і пропонують оселитися на час візиту у віллі Ейкенхорст, яка знаходиться в Гаазі. Однак принцу Гаррі і Меган Маркл в такому задоволенні відмовили. Більш того, Сассексам запропонували зняти собі номер в готелі.

  Куди піти у Львові у вихідні 21-23 травня

Але і це ще не все. Мабуть, Віллем-Олександр налаштований дуже твердо щодо Гаррі і Меган. Тому що він також відмовив подружжю в аудієнції. Тобто офіційний візит Сассексів до Нідерландів обмежиться тільки рамками Invictus Games. Король і королева своєю увагою Сассексів не порадують. Так що не варто чекати спільних фото із зустрічей і безлічі новин.

А як же безпека?

Раніше в пресі повідомляли про те, що принц Гаррі відчуває себе небезпечно в Європі, навіть у рідній Британії. Однак король Нідерландів не має наміру потурати Сассексам в їх прагненні до безпеки. Гаррі і Меган заборонили привозити з собою озброєну охорону. Хоча Нідерландська поліція все ж стежитиме, щоб з герцогами Сассекськими нічого не сталося.

Особливого ставлення не буде

Після таких заяв Нідерландських монархів ясно, що принца Гаррі і Меган Маркл там не чекають з розкритими обіймами. Їм не варто розраховувати на якесь особливе ставлення. Тобто приїдуть вони як звичайні приватні особи. Можливо, якби не часті скандали навколо пари, то їх би прийняли більш тепло і дружньо.

Подейкують, що європейські монархи не хочуть псувати відносини з королевою Єлизаветою II, тому в їх спілкуванні з Гаррі і Меган відчувається холодок. Останньою краплею стало якраз те, що герцоги Сассекські відмовилися приїхати до Британії, щоб вшанувати пам’ять принца Філіпа. Панахида за покійним пройшла наприкінці березня. До речі, король і королева Нідерландів на ній були присутні. А ось рідний онук Філіпа, принц Гаррі, приїхати відмовився.

Думаємо, Гаррі і Меган розуміли, на що вони йдуть. Так що тепер гріх скаржитися. “Що посієш, те й пожнеш”, — коментують новину користувачі в мережі. “Чому королі повинні приймати приватних осіб? За що боролися, на те і напоролися”, “у всіх бідах шерше ля фам”, “під пісню “Ми бродячі артисти” можуть собі гастролювати по світу. А то бач чого здумали, Королівський тур”, — додають інші.

  «Люкс ФМ» запрошує на концерти друзів – гурту ДикоBrass