Актуальні новини

Українські телеканали запустять телеуроки для школярів на карантині

Найбільші українські телеканали запустять телеуроки для школярів 5-11 класів, які перебувають на карантині.
Про це повідомляє Офіс президента України.
Президент України Володимир Зеленський обговорив з керівництвом українських телеканалів реалізацію на національному телебаченні масштабного освітнього проекту для учнів 5-11 класів, які навчаються вдома у зв’язку із запровадженням у країні карантину.
Президент зазначив, що через обмежувальні заходи, запроваджені в країні з метою недопущення поширення коронавірусу, школярі перейшли на дистанційне навчання. Володимир Зеленський запропонував запустити загальнонаціональний освітній телевізійний проект, у межах якого найкращі педагоги України проводитимуть відеоуроки з різних предметів шкільної програми для 5-11 класів, а найбільші українські телеканали показуватимуть їх у своїх ефірах у найбільш зручний для дітлахів час.
За словами президента України, формат такого телевізійного проекту має бути не лише інформативним і зручним для перегляду, а й цікавим дітям, а також їхнім батькам, дідусям та бабусям, котрі залишаються вдома через карантин.
Передбачається, що телеуроки транслюватимуться як на загальнонаціональних українських каналах, так і в ефірі низки регіональних. Також вони будуть доступні в інтернеті.
Керівництво українських телеканалів підтримало ініціативу президента щодо необхідності виробництва та запуску такого важливого соціального проекту, зважаючи на запровадження в Україні карантину.
 

  25 березня – Феофанів день: традиції, обряди та прикмети

Залишити відповідь