Зіркові діти ростуть швидко.

14-річна дочка української телеведучої Ольги Фреймут опублікувала кілька нових відео на своїй сторінці в соцмережі Instagram. Злата вже стала справжньою леді і не втомлюється доводити це своїм численним підписникам. У новій публікації дівчина постала перед шанувальниками у стильному образі, позуючи на дуже високих підборах. Як то кажуть, чужі діти ростуть швидко, інформує Ukr.Media.

На відео Злата граційно йде у стильній спортивній сукні. Свій образ донька Ольги Фреймут скомбінувала з чорними босоніжками на високих підборах і клатчем з написом «Стиль». Дівчина пройшлася, ніби модель на подіумі, кокетуючи з оператором.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

До слова, нещодавно Злата показала відео, на якому позує з макіяжем з акцентом на губи. Дівчина покрутилася на камеру, а публікацію засипали коментарями. Багато підписників вважають, що Злата через яскравий макіяж та одяг виглядає набагато старшою.

“Злата, мати такі качині губи негарно. Тим більше такій молодій, як ти. Не роби так більше”, “Ви така розумна не по роках, це круто!”, “Кожен нехай згадує у першу чергу себе. У Вас є і губи і наявність мізків, і краса. А це найголовніше”, — написали підписники.