Актуальні новини

Український фільм «Мої думки тихі» вийде на HBO Europe

Український фільм «Мої думки тихі» режисера Антоніо Лукіча восени вийде на стрімінговій платформі HBO Europe. Про це повідомляє Держкіно.

«Тепер це не просто перший український фільм про високого чувака, а й перший український фільм про високого чувака який може ліпити логотип HBO на всі свої картинки та постери», – йдеться на сторінці фільма у Facebook.

За словами продюсерів стрічки Дмитра Суханова та Алли Бєлої, контракт міжнародного сейлз агента Reason8 Films (UK) був підписаний ще навесні, але тільки зараз завершився етап передачі всіх матеріалів стрічки згідно з міжнародними стандартами QC компанії HBO.

Нагадаємо, що вперше ліричну комедію Антоніо Лукіча «Мої думки тихі» було показано 4 липня 2019 року у секції East of West 54-го Міжнародного кінофестивалю у Карлових Варах, де фільм отримав Спеціальну нагороду журі.

В Україні кінофестивальна прем’єра стрічки відбулася під час 10-го Одеського міжнародного кінофестивалю, де фільм отримав приз глядацьких симпатій, премію FIPRESCI за найкращий український фільм, премію за найкращу акторську роботу (Ірма Вітовська) та спеціальну згадку журі (Андрій Лідаговський).

У 2019 році фільм отримав також Національну премію кінокритиків «Кіноколо» у категоріях «Відкриття року» (Антоніо Лукіч) та «найкраща акторка» (Ірма Вітовська). А у 2020 році стрічка стала лауреатом Національної кінопремії України «Золота Дзиґа» у чотирьох номінаціях: “найкращий фільм” (реж. Антоніо Лукіч, продюсери Дмитро Суханов, Алла Бєлая), «найкращий сценарій» (Антоніо Лукіч, Валерія Кальченко), «найкраща жіноча роль» (Ірма Вітовська) та «відкриття року» (Антоніо Лукіч).

Фільм вийшов в український прокат 16 січня 2020 року всього на 91 екрані, проте стрічка протрималась в українському прокаті п’ять тижнів й зібрала 9,4 млн грн.

Крім того, «Мої думки тихі» стали першим в сучасній історії фільмом, що вийшов в прокат у Білорусі українською мовою.

  Серіал «Свати» знову з'явиться на екранах «1+1»

HBO Europe – група каналів HBO, доступна як група кіноканалів та стрімінгова платформа в Угорщині, Польщі, Чехії, Словаччині, Румунії, Болгарії, Хорватії, Словенії, Сербії, Чорногорії, Боснії та Герцеговині, Північній Македонії, Молдові, Іспанії, Швеції, Норвегії, Данії, Фінляндії та Португалії.

Залишити відповідь