Актуальні новини

Собчак вперше офіційно вийшла у світ з Богомоловим

Телеведуча Ксенія Собчак і режисер Костянтин Богомолов вперше показалися разом на церемонії міжнародної музичної премії Braovo.

У вівторок, 19 березня, в московському Великому театрі пройшла друга міжнародна музична премія BraVo в області класичної музики, інформує .

Серед гостей заходу було багато зірок, включаючи світових знаменитостей – Хелен Міррен і Джона Траволту, які зайняли почесні місця в партері. Однак, вся увага, як це часто буває, привернула до себе Ксенія Собчак зі своїм новим супутником.

Відзначається, що обранцем телеведучої став театральний режисер Костянтин Богомолов. Всі об'єктиви фотографів були спрямовані на зіркову парочку в партері.

Навіть Джон Траволта обернувся подивитися – що ж відбувається. Справа в тому, що на церемонії BraVo пара вперше офіційно вийшла у світ.

Як повідомлялося, нещодавно Ксенія Собчак і її чоловік Максим Віторган офіційно заявили про розрив. До цього протягом кількох місяців ходили чутки про те, що у Собчак роман з Богомоловим, однак довести цього ніхто не міг. Однак після того, як Віторган влаштував бійку з Богомоловим про невірність Ксенії стали говорити ще більше. У підсумку чутки виявилися правдою.

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

  Головний хіт осені: Світлана Лобода випустила трек "В зоні ризику"

Залишити відповідь