Актуальні новини

Український фільм «Стоп-Земля» отримав нагороду Берлінале

Український фільм «Стоп-Земля» Катерини Горностай отримав нагороду 71-го Берлінського кінофестивалю. Стрічка стала володарем «Кришталевого ведмедя» як найкращий фільм конкурсної програми Generation 14plus. Переможців у цій конкурній програмі визначає Юнацьке журі.

Нагадаємо, цього року через пандемію Covid-19 Берлінале відбувався у два етапи. Конкурсні покази провели навесні (1-5 березня) в онлайн-форматі для журі та кінопрофесіоналів, а для широкого загалу фільми демонструватимуть 9-20 червня 2021 року.

@media (max-width: 640px) {
#mobileBrandingPlace1519565 {
padding-bottom: 56.21%;
z-index: 9;
}

.simple_marketplace_news_list #mobileBranding1519565{
margin: 0!important;
}
}

«Стоп-Земля» є повнометражним режисерським дебютом Катерини Горностай. Фільм розповідає про сучасних підлітків. Своєрідною пробою у цій темі можна вважати короткометражну картину режисерки «Крокодил».

Картина розповідає про 16-річну Машу, яка вчиться у звичайній київській школі. Не почуватися дивно та відсторонено в колективі їй допомагають близькі друзі Яна та Сєня. Окрім майбутніх екзаменів, вийти з зони комфорту Машу змушує закоханість в однокласника Сашу.

У стрічці грають непрофесійні актори-підлітки Марія Федорченко, Арсеній Марков, Яна Ісаєнко, Олександр Іванов, з якими режисерка та авторка сценарію стрічки Катерина Горностай працювала в акторській лабораторії восени 2019 року.

Кінотеатральний реліз фільму в Україні планується в другій половині 2021-го року.

Катерина Горностай відома завдяки короткометражним фільмам «Між нами», «Віддалік», «Згущьонка» (підтриманий Львівською міською радою), «Бузок», «Крокодил», які отримали чимало нагород на кінофестивалях.

  Netflix зніме документальний серіал про репера Каньє Уеста

Залишити відповідь