Український режисер поділився враженнями зйомок кліпу для західної зірки.

Американська співачка Кеті Перрі презентувала новий кліп "Small Talk", знятий українським кліпмейкером Танею Муїньо.

30 серпня, відбулася прем'єра кліпу співачки на пісню "Small Talk". Ролик опублікований на YouTube-каналі артистки, інформує .

Композиція написана у співавторстві зі співаком та продюсером Чарлі Путом і розповідає про наслідки розриву романтичних стосунків. Відеороботу на пісню, яка вийшла 9 серпня 2019 року, зробила одеський режисер Таня Муїньо.

Кліпмейкер відома своєю співпрацею з такими виконавцями, як MONATIK, "Час і Скло", Настя Каменських, Gruppa Skryptonite та іншими. Раніше Муїньо в інтерв'ю зазначила, що робота проходила в Лос-Анджелесі і "бюджет був пристойний", а також розповіла:

"У цей проєкт я потрапила просто: мені запропонували написати трітмент на "Small Talk", я зробила сім варіантів, останній затвердили. Я вперше працювала з західним артистом і не можу досі повірити, що це Кеті Перрі. Досвід унікальний у всіх сенсах: там все по-іншому. Великий ланцюжок людей, дуже мало часу на зйомки (12 годин на день). І все відбувається дуже швидко!"

Головною героїнею кліпу (крім самої Перрі) стала улюблена собака артистки по кличці Nugget. Крім того, в зйомках було задіяно близько 20 собак, з якими працювала команда професійних кінологів.

Стилістом кліпу була Фенікс Меллоу. Раніше вона працювала художником по костюмах над фільмами "Люди Ікс", "Чорна пантера" і серіалом "Дуже дивні справи".